Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

TISA Group

TISA Group

Powstańców Śląskich 7a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na kluczowymi procesami w obszarze Human Resources (Rekrutacja,

  • Employer Branding, Onboarding, Employee Well-being, Employee Benefits)

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Specjalistów HR

  • Raportowanie do Zarządu Spółki w zakresie kluczowych wskaźników HR

  • Prowadzenie kluczowych procesów rekrutacyjnych end to end

  • Prowadzenie monitoringu działań HR w tym procesów rekrutacyjnych

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych metodą Direct Search

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami usług i agencjami zewnętrznymi

  • Ustalanie bieżących priorytetów w obszarze HR

  • Egzekwowanie wskaźników w obszarze HR

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu działem HR na stanowisku Kierownika

  • HR lub Team Leadera w obszarze Human Resources

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa pracy (UoP, kontrakt B2B, rozliczanie czasu pracy)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2+, pożądany C1

  • Pozytywne nastawienie i elastyczność w działaniu

  • Otwartość na wypracowanie nowych rozwiązań i nieszablonowych działań

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Doskonała organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Pracę w biurze w centrum Wrocławia z możliwością pracy zdalnej 1-2 razy w tygodniu

  • Luźna atmosferę pracy

  • Program Benefit i ubezpieczenie

  • Spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

TISA Group

Kreatywny Software House prężnie rozwijający swoje struktury poszukuje osoby, która nie boi się wyzwań i uwielbia tak jak my pracę z ludźmi. Jeśli chcesz być liderem, prowadzić zespół i brać odpowiedzialność za kluczowe wyniki w obszarze HR, w tym Rekrutacji – zaaplikuj do nas na stanowisko HR MANAGER.

Przewiń do profilu firmy

Przekonany? Nie ma na co czekać...

Aplikuj do nas przesyłając CV z aktualna klauzulą RODO