Oferta pracy

HR Manager

Moltton

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem, jest nowoczesna międzynarodowa firma produkcyjna cześć globalnego koncernu o wysoko rozwiniętej kulturze organizacyjnej i procesach HR.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki personalnej zgodnie ze strategią i celami firmy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,

  • współpraca z zespołem działu HR : HRBP, HR Specjaliści,

  • wdrażanie procedur w zakresie ZZL oraz wewnętrznych aktów prawnych,

  • bieżące doradztwo i wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej z zakresu prawa pracy,

  • nadzorowanie wszelkich projektów z zakresu miękkiego HR (rekrutacja, oceny pracownicze, szkolenia, planowanie ścieżek kariery, komunikacja, badanie opinii, itp.),

  • monitorowanie efektywności pracy, zarządzanie wynikami pracy,

  • nadzór na dokumentacją pracowniczą,

  • nadzór nad obsługą personalną pracowników w zakresie wynikającym z ogólnie obowiązujących przepisów, w tym w zakresie nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, zmiany warunków zatrudnienia, itp.,

  • nadzór nad sporządzaniem analiz i raportów z obszaru HR,

  • współpraca z partnerami biznesowymi (wewnętrznie i zewnętrznie),

  • raportowanie i współpraca z Dyrektorem Zakładu, matrycowo do centrali za granicę.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze produkcji, preferowane - w branży automotive,

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ZZL, psychologia, socjologia),

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy,

  • doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi - mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym pozwalającym na codzienną komunikację,

  • wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • entuzjazm i dynamizm w działaniu, nastawienie na rezultat,

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym,

  • umiejętność oddziaływania na innych, wywierania wpływu i argumentowania,

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • dynamizm w działaniu.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus, dodatki pozapłacowe w tym samochód służbowy klasy wyższej,

  • możliwość rozwoju w strukturach lokalnych jak i w strukturach globalnych,

  • pracę w firmie o mocnej i stabilnej marce, niewrażliwej na wahania rynkowe o wysoko rozwiniętych procesach, lidera w swojej branży w bliskiej okolicy Wrocławia,

  • wysoką kulturę pracy, bardzo przyjazny i stabilny zespół profesjonalistów.

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy