Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

Rentokil Polska Sp. z o.o.

  • Dąbrowskiego 44, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Dąbrowskiego 44

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • rekomendowanie rozwiązań z zakresu HR w odpowiedzi na bieżące potrzeby biznesu

  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących satysfakcję, zaangażowanie i motywację pracowników

  • prowadzenie projektów w obszarze HR (ewaluacja pracownicza, rozwój ścieżek karier, program szkoleń, systemy motywacyjne, RODO, ankiety satysfakcji pracowników)

  • wspieranie przeprowadzania i komunikacji zmian

  • budowanie kultury organizacyjnej oraz kształtowanie komunikacji i relacji w organizacji

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • działania z zakresu Employer Branding

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obszaru HR

  • organizowanie spotkań dla pracowników

  • ścisła współpraca z działem Kadr i Płac

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia)

  • praktyczna znajomość procesów HR, umiejętność rozwijania i adaptowania ich do potrzeb organizacji

  • praktyczna znajomość prawa pracy

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność, kreatywność

  • energia i elastyczność w działaniu

  • samodzielność i gotowość do przejmowania odpowiedzialności

  • wysokie zdolności interpersonalne, łatwość budowania relacji

  • bardzo dobra organizacja pracy i orientacja na cele

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej organizacji

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • elastyczne godziny pracy

  • odpowiedzialność i samodzielność działania

  • możliwość proponowania i wdrażania autorskich rozwiązań

O nas

Rentokil Polska jest częścią Grupy Rentokil Initial, firmy działającej na rynku od 1927 roku. Rentokil Initial działa w ponad 80 krajach, niemal na wszystkich kontynentach. W skład Grupy wchodzą marki: Rentokil (Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja), Initial (rozwiązania i produkty z zakresu higieny rąk, powierzchni i powietrza) oraz Ambius (kompozycje kwiatowe, zielone aranżacje, marketing zapachowy i muzyczny).

Więcej informacji o firmie na https://www.rentokil-initial.pl/