Oferta pracy

HR Manager z językiem rosyjskim

Domino Executive SearchO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Nasz Klient międzynarodowa grupa, w związku z dynamicznym rozwojem biznesu w Polsce i w Unii Europejskiej i znacznym zwiększeniem poziomu zatrudnienia, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kreowanie polityki personalnej we współpracy z Zarządem i Centralą
  • Zarzadzanie procesami HR, działem kadr i płac
  • Zapewnienie zgodności sporządzonych dokumentów z przepisami prawa pracy i wewnętrznymi procedurami
  • Współpraca i doradztwo dla kadry menadżerskiej
  • Raportowanie do Zarządu oraz do Grupy w Europie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu ZZL
  • Doświadczenie w zarządzaniu HR w dużej organizacji
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków i praw pracowniczych
  • Znajomość zasad zatrudniania cudzoziemców zwłaszcza z krajów rosyjskojęzycznych
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Gotowość do relokacji do Poznania

Oferujemy:

  • Pełne wyzwań stabilne stanowisko międzynarodowej organizacji
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, narzędzia pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju w Grupie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy