Oferta pracy

HR Manager

Media Expert

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkunastoosobowym rozproszonym zespołem Kierowników Regionu ds. HR oraz specjalistami ds. HR

  • Opracowywanie i nadzór nad procesami HR w obszarze retail

  • Wsparcie kadry managerskiej z zakresu zarządzania potencjałem ludzkim

  • Nadzór nad przeprowadzanymi ankietami exit interview. Analiza, wyciąganie wniosków

  • Odpowiedzialność za wskaźniki KPI z zakresu HR

  • Ścisłą współpracę z kadrą managerską firmy w szczególności w pionie sprzedaży

  • Przeprowadzanie oraz nadzór nad procesami rekrutacyjnymi na stanowiska managerskie

  • i specjalistyczne

  • Kreowanie i tworzenie pozapłacowych systemów motywacyjnych

  • Nadzór nad onboardingiem pracowników w sieci sprzedaży

  • Organizowanie, prowadzenie oraz nadzór nad sesjami Assessment Center, Development Center

  • Optymalizacje zatrudnienia w salonach sprzedaży

  • Regularny monitoring rynku pracy i wynagrodzeń; tworzenie opracowań i rekomendacji, proponowanie zmian

  • Identyfikacje i rozwiązywanie problemów pracowniczych

  • Zarządzanie procesem zbierania danych - stosowanie odpowiednich technik do zbierania, porządkowania i analizowania danych

  • Stałe monitorowanie trendów rynkowych w zakresie wskaźników HR-owych oraz opracowywanie krótko i długoterminowych prognoz

Nasze wymagania

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników (mile widzie rozproszone struktury) obszar handlu będzie dodatkowym atutem

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami HR

  • Duża wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu „miękkiego” HR poparta wieloma sukcesami zawodowymi ( m.in. szkolenia, rekrutacje, onboarding, pozapłacowe systemy motywacyjne, exit interview)

  • Umiejętność prezentowania wniosków z analiz w jasny, precyzyjny sposób, koncentrując się na przyszłych działaniach biznesowych

  • Znajomość nowoczesnych i innowacyjnych metod oraz narzędzi IT do zarządzania procesami HR

  • Doskonała organizacji pracy i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski (około 3 dni w tygodniu)

  • Doskonała umiejętność analizy i wyciągania wniosków z wielu danych

  • Praktyczna znajomość prawa pracy

  • Perfekcyjna organizacja pracy – planowanie, ustalanie priorytetów

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Możliwość rozwoju na stanowisku managerskim w największej sieci handlowej z branży RTV/AGD/IT

  • Pracę z doświadczonym zespołem HR

  • Dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej

  • Pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych salonach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

  • premia świąteczna

  • nagrody jubileuszowe

Media Expert to największa ogólnopolska sieć elektromarketów AGD/RTV/IT o ugruntowanej i bardzo silnej pozycji na rynku. Zatrudniamy tyko najlepszych z najlepszych!

Przewiń do profilu firmy