HR Manger

DAGMA Sp. z o. o.

  • Bażantów 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bażantów 4

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie wydzielonej komórki HR w strukturach firmy,

  • zbudowanie i wdrożenie strategii HR,

  • kształtowanie procesów i czynności związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w firmie, kreowanie polityki personalnej firmy,

  • tworzenie budżetu działu oraz monitorowanie jego realizacji (plan zatrudnienia, plan wynagrodzeń, plan szkoleń)

  • zarządzanie pracą podległego zespołu,

  • proponowanie skutecznych rozwiązań i ich wdrażanie w zakresie rozwiązywania problemów pracowniczych w sytuacjach trudnych,

  • zapewnienie pomyślnej komunikacji między pracownikami a pracodawcą,

  • zarządzanie rekrutacją i planami zatrudnienia,

  • projektowanie rozwoju pracowników,

  • planowanie oferty szkoleniowej w organizacji,

  • tworzenie modeli kompetencyjnych i opisów stanowisk,

  • przygotowanie i wdrażanie strategii działań employer brandingowych,

  • ścisła współpraca z innymi managerami i pracownikami,

  • raportowanie swojej pracy.

Nasze wymagania

  • minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wiedza na temat Human Resources i przepisów prawa pracy,

  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,

  • myślenie strategiczne,

  • bardzo wysokie kompetencje interpersonalne,

  • zorientowanie na ludzi i relacje,

  • doświadczenie w pracy z danymi i wskaźnikami,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach,

  • pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie,

  • dużą swobodę w podejmowaniu decyzji,

  • stabilna współpraca w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,

  • niezwykła atmosfera w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Istotna jest dla nas efektywna komunikacja interpersonalna, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć w naszych strukturach zespół HR. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko HR Managera.

Jeżeli posiadasz wiedzę z Human Resources, koordynowałeś pracą działu, wdrażałeś nowe rozwiązania, a Twoją pasją są ludzie, to stanowisko jest dla Ciebie! Zapraszamy do aplikowania.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Od niemal 35 lat nie tylko dystrybuujemy zabezpieczenia IT, ale także doradzamy, wdrażamy i szkolimy w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych. Realizujemy audyty bezpieczeństwa IT i testy penetracyjne. W katowickiej lokalizacji zatrudniamy prawie 200 osób i stale się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy