Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Menadżer

CUK UbezpieczeniaO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 340 Placówek własnych i franczyzowych, 450 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

HR Menadżer
W CUK UBEZPIECZENIA
Miejsce pracy: Toruń

TWOJE ZADANIA

  • udział w identyfikowaniu potrzeb szkoleniowych oraz projektowaniu procesów rozwojowych,
  • projektowanie, organizowanie i prowadzenie szkoleń oraz warsztatów z zakresu sprzedaży, umiejętności miękkich, obsługi klienta, kompetencji trenerskich i menadżerskich,
  • monitorowanie efektywności działań rozwojowych,
  • tworzenie programów szkoleniowo-rozwojowych w różnorodnych formach np. prezentacji, wideo,
  • współpraca z innymi zespołami w ramach projektów związanych z komunikacją wewnętrzną i wdrażaniem nowych rozwiązań,
  • działania związane z obszarem Employee Experience oraz Employer Brandingiem, a także zaangażowanie w działania minimalizujące rotację pracowników,
  • prowadzenie projektów z obszaru HR

NASZE WYMAGANIA

  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy w organizacji o złożonej i rozproszonej strukturze,
  • bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na realizacje celów,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru „miękkiego HR” (rozwój pracowników, komunikacja wewnętrzna, etc.),
  • nastawienie na rozwiązania zorientowane na rozwijanie wiedzy i umiejętności,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • gotowość do częstych podróży.
OFERUJEMY
  • Pracę, w której codziennością jest pomaganie innym w rozwoju i osiąganiu celów,
  • Partnerskie relacje i przyjazną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Umowę o pracę (zadaniowy czas pracy),
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinasowanie karty multisport,
  • Samochód służbowy.
DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH I APLIKUJ!

Informujemy, że CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłej rekrutacji przez CUK Ubezpieczenie Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100), ul. Grudziądzka 107,  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych o ochronie danych).” RODO

Administratorem Twoich danych jest CUK Ubezpieczenia sp. z o. o. sp. k.
z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100), ul. Grudziądzka 107

Ogłoszenie archiwalne