Oferta pracy

HR Operations Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zapewnieniem prawidłowej obsługi kadrowej pracowników

  • Nadzór nad obszarem BHP

  • Zarządzanie zespołem kadrowym

  • Realizacja i koordynacja procesów kadrowych wynikających z przepisów kodeksu pracy

  • Przygotowywanie deklaracji, sprawozdań oraz innych raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS i inne)

  • Udział w administrowaniu środkami ZFŚS

  • Udział w sporządzaniu planu finansowego (plan zatrudnienia, plan szkoleń)

  • Prowadzenie PPK

  • Współtworzenie i wdrażanie polityki wynagradzania i systemów premiowych

  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów kadrowych

  • Monitorowanie zmian w przepisach i wdrażanie ich w życie

  • Sporządzanie raportów dla Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Min. 3-5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrą, praktyczną znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatkowych oraz ZFŚS

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Biegłość w obsłudze programów kadrowych

  • Poziom języka angielskiego min B2- C1

  • Otwartość na zmiany oraz asertywność

  • Odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zorientowanie na klienta

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wyjątkowy zespół - jedyny taki!

  • Kulturę organizacyjną, w której liczy się każdy głos!

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji e-commerce w Polsce i na świecie.

Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której liczy się każdy głos.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zaangażowaną, zorientowaną na klienta i masz ochotę pomóc nam w zapewnieniu unikatowego doświadczenia dla naszych pracowników, to świetnie się składa, bo do naszego zespołu HR Ops poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko HR Operations Managera.

Przewiń do profilu firmy