Oferta pracy

HR Partner

ROHLIG SUUS Logistics SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
HR PartnerNumer ref.: Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Wspieranie realizacji i wdrażanie procesów HR
  • Odpowiedzialność za terminową realizację procesów rekrutacyjnych w firmie
  • Współpraca z lokalnym rynkiem pracy
  • Utrzymywanie i nawiązywanie kontaktów z ośrodkami edukacyjnymi na podległym terenie
  • Bieżące wsparcie linii biznesowych w osiąganiu celu
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku
  • Bieżące wsparcie HR dla biznesu (wspieranie kierowników w realizacji zadań managerskich)
  • Prowadzenie szkoleń

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 4 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze wewnętrznego HR
  • Gotowość do pracy w trybie mobilnym (ok. 3 dni w tygodniu poza macierzystą lokalizacją)
  • Doświadczenie w min. 3 obszarach spośród: rekrutacja/szkolenia/rozwój/projekty HR
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i rozwój w ramach organizacji
  • Realizowanie interesujących projektów
  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe)
  • Kompetentny i otwarty zespół współpracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy