Oferta pracy

HR Partner

Europ Assistance PolskaO firmie

  • Wołoska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Europ Assistance Polska

Wołoska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie i zarządzanie systemem motywacyjnym oraz wynagrodzeń (Performance Management), w tym:

  • Opieka merytoryczna i koordynacja procesu ocen pracowniczych

  • Weryfikacja KPI i targetów w oparciu o plany i budżety

  • Monitorowaniem realizacji planów i wskaźników

  • Przeprowadzanie 'performance dialogues' i audytów wynagrodzeń

  • Przygotowywanie oraz realizacja działań szkoleniowo-rozwojowych

  • Uczestnictwo w bieżących projektach HR (motywacyjno-integracyjnych, employer brandingowych, on- boardingowych, off- boardingowych, dotyczących budowania zaangażowania)

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu kompetencji miękkich

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Współpraca z managerami zespołów w ich codziennych i strategicznych wyzwaniach

  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz Grupy Europ Assistance

  • Tworzenie procedur i regulaminów oraz ich okresowa weryfikacja

  • Wsparcie HR Managera w realizacji procesów i projektów HR

Nasze wymagania

  • Doświadczenie co najmniej 5 lat na stanowisku HR Partner lub podobnym

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL)

  • Biegła znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dobre rozumienia biznesu i zarzadzania przez cele

  • Znajomości narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR

  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń oraz projektowaniu programów rozwojowych

  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, terminowość i zaangażowanie

  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia

  • Wysokie umiejętności interpersonalnych

To oferujemy

  • Szeroki pakiet benefitów

  • Szkolenia rozwojowe i językowe

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Europ Assistance Polska powstała w 1996 roku i jest częścią międzynarodowej Grupy Europ Assistance, lidera rynku usług assistance na świecie. Niesiemy pomoc Klientom zarówno w kraju, jak i za granicą, w pięciu głównych obszarach: Dom i Rodzina, Samochód, Podróż, Zdrowie, Concierge.

Przewiń do profilu firmy