Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR / People Business Partner

Ambient – System Sp. z.o.o.

  • Bysewska 27, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bysewska 27

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Obowiązki wynikające z zajmowanego stanowiska.

Nasze wymagania

  • Masz kilkuletnie doświadczeniem w obszarze HR w firmach technologicznych

  • Twoje myślenie jest ukierunkowane na ludzi i rozwój ich potencjału

  • Rekrutacja, onboarding, rozwój potencjału zespołu czy employment branding nie są Ci obce

  • Szukasz wyzwania zawodowego chcesz zbudować obszar HR od początku

  • Twoje silne strony otwartość, zaangażowanie, współpraca, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwanie i możliwość zbudowania obszaru HR od podstaw

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w codziennej prace

  • Przyjazną atmosferę i dynamiczny zespół

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna z opcją dodatkową dla członków rodziny, karty sportowe, ubezpieczenia grupowe, imprezy integracyjne)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B

  • Model do uzgodnienia 0,5 / 0,75 / 1,0 etatu

Jesteśmy Trójmiejską firmą technologiczną. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa budynkowego i robimy to z sukcesami na rynkach globalnych. Urośliśmy do wielkości zespołu > 70 wybitnych pracowników i doszliśmy do etapu gdzie zrozumieliśmy, że taką grupą umysłów technicznych powinien zająć się ktoś z doświadczeniem w zarządzaniu i rozwoju kapitału ludzkiego (HR) naszej organizacji. Szukamy osoby, która pomoże nam rozwinąć nasz zespół, wznieść firmę na wyższy poziom i będzie miała istotny wpływ na nasz sukces.

Przewiń do profilu firmy