Oferta pracy

HR Project Manager / HR Business Partner

Wirtualna Polska Media S.A.

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Żwirki i Wigury 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów HR w obszarze (m.in. rozwój pracowników, tworzenie ścieżek kariery, opisów stanowisk, budowanie zaangażowania, ocena okresowa, zarządzanie talentami, rozwój leadershipu, zmiany struktury).

  • Inicjowanie powstawania nowych narzędzi HR w oparciu o potrzeby klientów wewnętrznych.

  • Wdrażanie nowych narzędzi lub systemów.

  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń w ramach projektów rozwojowych i biznesowych.

  • Zapewnienie strategicznego i operacyjnego wsparcia menedżerom w zakresie procesów HR.

  • Aktywna praca ze wskaźnikami i celami biznesowymi (rotacja, efektywność i koszty rekrutacji, poziom zatrudnienia, poziom zaangażowania, system premiowy).

  • Uczestnictwo w procesach rekrutacji na stanowiska menedżerskie.

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu zmian strukturalnych.

  • Współpraca z centrami ekspertyz w zakresie projektowania i wdrażania wszelkich rozwiązań i narzędzi HR dla biznesu.

  • Tworzenie wraz z biznesem budżetu wynagrodzeń oraz bieżący monitoring jego realizacji.

  • Weryfikacja działań rozwojowych z menedżerami.

  • Dbanie o spójną komunikację w spółce.

  • Wsparcie procesu onboardingu.

  • Inicjowanie działań w zakresie team buildingu.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako HR Project Manager lub HR Business Partner.

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz znajomość narzędzi do zarządzania projektami.

  • Wysoka świadomość biznesowa, doskonale rozumiesz otoczenie biznesowe oraz biznesową rolę HR.

  • Umiejętność budowania relacji partnerskich i autorytetu na różnych poziomach organizacji.

  • Doświadczenie w pracy trenera / coacha (mile widziane).

  • Umiejętność organizacji pracy i koordynowania kilku projektów jednocześnie.

  • Praktyczna znajomość prawa pracy.

To oferujemy

  • Rozwój merytoryczny oraz realną możliwość wpływania na otaczającą Cię rzeczywistość biznesową.

  • Pracę w doświadczonym zespole o płaskiej strukturze decyzyjnej i nieformalnej atmosferze.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym i bogatym pakietem benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Wirtualna Polska Media - jesteśmy partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Wirtualna Polska jest liderem w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Szukamy osoby, która chce mieć wpływ na kształtowanie procesów HR i realizację projektów strategicznych w WP.

Pracując w naszym zespole będziesz miał/a możliwość pracy w prężnie rozwijającej się Grupie – u niekwestionowanego lidera w branży mediowej, a także będziesz częścią zgranego zespołu profesjonalistów. :)

Przewiń do profilu firmy