Logo Pracuj.pl

HR Project Manager

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów HR w obszarze (m.in. rozwój pracowników, tworzenie ścieżek kariery, opisów stanowisk, budowanie zaangażowania, ocena okresowa, zarządzanie talentami, rozwój leadershipu, zmiany struktury).
  • Inicjowanie powstawania nowych narzędzi HR w oparciu o potrzeby klientów wewnętrznych.
  • Wdrażanie nowych narzędzi lub systemów.
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń w ramach projektów rozwojowych i biznesowych.
  • Aktywna praca ze wskaźnikami i celami biznesowymi (rotacja, efektywność i koszty rekrutacji, poziom zatrudnienia, poziom zaangażowania, system premiowy).
  • Współpraca z centrami ekspertyz w zakresie projektowania i wdrażania wszelkich rozwiązań i narzędzi HR dla biznesu.
  • Dbanie o spójną komunikację w spółce.
  • Wsparcie procesu onboardingu.
  • Inicjowanie działań w zakresie team buildingu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jako HR Project Manager lub innym związanym z zarządzaniem projektami HR-owymi.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz znajomość narzędzi do zarządzania projektami.
  • Wysoka świadomość biznesowa, doskonale rozumiesz otoczenie biznesowe oraz biznesową rolę HR.
  • Umiejętność budowania relacji partnerskich i autorytetu na różnych poziomach organizacji.
  • Doświadczenie w pracy trenera / coacha (mile widziane).
  • Umiejętność organizacji pracy i koordynowania kilku projektów jednocześnie.
  • Praktyczna znajomość prawa pracy.

To oferujemy

  • Rozwój merytoryczny oraz realną możliwość wpływania na otaczającą Cię rzeczywistość biznesową.
  • Pracę w doświadczonym zespole o płaskiej strukturze decyzyjnej i nieformalnej atmosferze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym i bogatym pakietem benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Wirtualna Polska Media - jesteśmy partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Wirtualna Polska jest liderem w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Szukamy osoby, która chce mieć wpływ na kształtowanie procesów HR i realizację projektów strategicznych w WP.

Pracując w naszym zespole będziesz miał/a możliwość pracy w prężnie rozwijającej się Grupie – u niekwestionowanego lidera w branży mediowej, a także będziesz częścią zgranego zespołu profesjonalistów. :)

HR Project Manager, Żwirki i Wigury 16, Włochy, Warszawa