Oferta pracy

HR Project Manager z j. niemieckim

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w projektach rekrutacyjnych na niemiecki rynek pracy na stanowiska 1 i 2 szczebla

  • Ostateczna selekcja kandydatów

  • Obsługa systemu rekrutacyjnego EmploySystem

  • Aktywny udział w procesie zatrudnienia kandydatów

  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego wśród osób ubiegających się o pracę

  • Stały kontakt mailowy oraz telefoniczny z niemieckojęzycznymi klientami (pracodawcami)

  • Bieżący kontakt z zatrudnionymi Pracownikami

  • Wynajem kwater pracowniczych i nadzór nad rezerwacjami

  • Współpraca z działem Kadr i Płac, oraz działem Finansów i Księgowości

  • Miesięczne raportowanie prowadzonych projektów

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1/C2)

  • Doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia lub w dziale HR (min. 2 lata)

  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (przede wszystkim Excel)

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie

  • Ciekawą pracę i możliwość awansu zawodowego

  • Stabilne, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjno-premiowy

  • Codzienny kontakt z językiem obcym

  • Pracę w miłej atmosferze oraz możliwość udziału w szkoleniach oraz konferencjach z branży HR

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka zdrowotna (pakiet VIP, Saltus), darmowe obiady (szerokie menu z 3 restauracji)

  • Wieczorki i wyjazdy integracyjne!

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne.

Przewiń do profilu firmy