Oferta pracy

HR Project Manager

HRK S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta - światowego lidera w dziedzinie produkcji papieru i opakowań, obecnego w 30 krajach świata i w kilkunastu lokalizacjach na terenie Polski.

Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznej, nowoczesnej, wspierającej organizacji i mieć możliwość inspirowania i rozwoju innych, wydobywając z nich to co najlepsze oraz rozwijać się w międzynarodowym środowisku to będzie to dla Ciebie właściwe miejsce.

Twój zakres obowiązków

  • budowanie procesów zarządzania talentami, ciągów sukcesji oraz definiowanie ukierunkowanych na stały rozwój planów szkoleniowych

  • prowadzenie inicjatyw z obszaru Employer Branding mających na celu ciągłe wzmacnianie pozycji firmy jako atrakcyjnego pracodawcy, dającego możliwości pracy ludziom z różnorodnymi talentami,

  • kierowanie procesami rekrutacji i onboardingu menedżerów wyższego szczebla oraz innych, wybranych, kluczowych funkcji w organizacji,

  • podejmowanie inicjatyw oszczędnościowych mających na celu synergię działań związanych z zasobami ludzkimi między poszczególnymi jednostkami firmy,

  • planowanie i kierowanie projektami / inicjatywami HR w zakresie budżetu, zasobów, kamieni milowych,

  • ułatwienie wymiany najlepszych praktyk między poszczególnymi zakładami grupy.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe z zakresu HR, zarządzania projektami,

  • kilkuletnie doświadczenie praktyczne w obszarze projektowym HR, związane z dogłębnym zrozumieniem różnych obszarów jego funkcjonowania w strukturze rozproszonej dużej organizacji,

  • doskonałe umiejętności kierowania projektami oraz zdolności przywódcze,

  • wysokie umiejętności relacyjne, doradcze, coachingowe,

  • entuzjastyczna, dynamiczna i zwinna osobowość w myśleniu i postawie,

  • umiejętność pracy w wielokulturowym środowisku,

  • orientacja na tworzenie i dostarczanie praktycznych rozwiązań,

  • płynna znajomość języka angielskiego,

  • wysoka mobilność i gotowość do przejazdów pomiędzy polskimi zakładami grupy (ok. 50%).

Pracodawca oferuje

  • dynamiczne, ambitne, pełne wyzwań środowisko pracy,

  • możliwość kształtowania i rozwoju nowo tworzonej funkcji w organizacji,

  • atrakcyjne i dopasowane do roli warunki wynagrodzenia zasadniczego oraz zmiennego,

  • adekwatne do roli narzędzia pracy (w tym auto służbowe),

  • szeroki pakiet benefitów.

HRK S.A.

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Przewiń do profilu firmy