Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Recruitment Manager

IFIRMA S.A.

5 5008 500 brutto / mies.

IFIRMA S.A.

Grabiszyńska 241G

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktualizacja obecnych i projektowanie nowych procedur rekrutacyjnych (np. procesów aplikacyjnych i onboardingowych).

  • Stały kontakt z kandydatami i umawianie spotkań rekrutacyjnych.

  • Prowadzenie działań z zakresu Executive search.

  • Nadzór nad procesami rekrutacyjnymi.

  • Dbanie o pozytywny candidate experience na całym etapie procesu rekrutacyjnego.

  • Systematyczne budowanie bazy kandydatów,

  • Współpraca przy rozwoju naszej aplikacji ATS w obszarze HR

  • Śledzenie i raportowanie wskaźników rekrutacji

  • Wdrażanie nowych metod pozyskiwania kandydatów (m.in. rekrutację społecznościową, employer branding, pay transparency, x-ray search, DEI).

  • Analiza i ocena kanałów prowadzenia rekrutacji.

  • Koordynacja i prognozowania przyszłych potrzeb rekrutacyjnych we współpracy z kierownikami działów.

  • Budowa profesjonalnych relacji w mediach społecznościowych, z uczelniami i innymi partnerami.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie potwierdzone doświadczenie w zakresie rekrutacji najlepiej w obszarze IT.

  • Twórcze i nowatorskie podejście do zagadnień rekrutacji.

  • Zainteresowanie nowymi technologiami w rekrutacji (np.: Boolean i X-ray Search, Linkedin, GitHub i StackOverFlow).

  • Podstawowa wiedza z zakresu o IT i otwartość na zdobycie doświadczenia w tym zakresie.

  • Umiejętność organizacji pracy i działania wielozadaniowego.

  • Umiejętność posługiwania się j. angielskim w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Realny wpływ na kształt działań HR w naszym zespole oraz pełne wsparcie kreatywności.

  • Realną możliwość rozwoju, awansu oraz budowy działu HR zgodnie ze swoją wizją i wiedzą w oparciu o doświadczenia naszego zespołu.

  • Dostęp do rozbudowanej bazy wiedzy oraz cyklicznych szkoleń z zakresu HR oraz managementu.

  • Dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów.

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności wraz z pakietem prowizyjnym (wynagrodzenie i zakres obowiązków będzie zależny od doświadczenia i umiejętności) oraz pakiet benefitów.

  • Szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem.

  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Firmowe rowery i imprezy integracyjne.

O nas

Jesteśmy operatorem serwisu do zarządzania projektami i procesami HR - FIRMBEE.COM.

Do naszego zespołu poszukujemy Rekrutera / Managera HR, który zaprojektuje, będzie prowadził oraz nadzorował zatrudnienie w naszej firmie w obszarze IT, marketingu i biura rachunkowego, a także uczestniczył w rozwoju naszej platformy ATS.

Jeśli jesteś twórcą, a nie odtwórcą i chcesz do nas dołączyć, serdecznie zapraszamy. Pracujemy w startupowym modelu, w którym każdy członek zespołu jest tak samo ważny i ma realny wpływ na kształt produktu (technologiczny i biznesowy).

Dodatkowo będziesz prowadzić proces onboardingu pracowników.

Jeśli zechcesz, będziesz miał także możliwość rozwijania wraz z analitykami i programistami naszej platformy ATS Firmbee.com

Rekrutacje prowadzone będą na wewnętrzne potrzebny naszego zespołu. Nie pracujemy dla klientów zewnętrznych i nie świadczymy usług outsourcingu.

Poszukujemy osoby samodzielnej i kreatywnej. Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem oferujemy wysokie prowizje!

Na tym stanowisku będziesz ściśle współpracować z naszymi managerami i liderami zespołów w celu organizacji, prowadzenia i zarządzania procesami pozyskiwania, rozmów kwalifikacyjnych i zatrudnienia.

Idealny kandydat to naturalny lider zespołu, który potrafi szybko podejmować skuteczne decyzje, posiada doświadczenie w zakresie HR oraz w sprawdzaniu i ocenianiu kandydatów.