Oferta pracy

HR & Recruitment Specialist

Printbox Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 5007 300 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 6008 700 netto (+ VAT) / mies.
  • aleja 29 Listopada 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Printbox Sp. z o.o.

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

1) REKRUTACJA (czyli dotarcie do najlepszych kandydatów na rynku)

• Będziesz odpowiadać za rekrutacje end to end (role IT oraz nietechniczne, w tym direct search)

• Będziesz dbać o dobre praktyki rekrutacyjne - m.in. badać candidate experience, przekazywać rzetelne feedbacki, podnosić kompetencje rekrutacyjne naszych pracowników i wprowadzać usprawnienia

• Możesz przy tym liczyć na bliską współpracę z zaangażowanym zespołem liderów, którzy doceniają wartość wsparcia HRowego

2) PEOPLE & CULTURE

Be a better place to work to jeden z naszych trzech firmowych OKR'ów na ten rok. W zależności od Twoich kompetencji, będziesz mógł/mogła inicjować i angażować się w:

• wydarzenia integracyjne, akcje well-beingowe, CSRowe i inne (liczymy na Twoje pomysły!)

• projekty usprawniające nasze wew. procesy (t.j. onboarding) lub związane z rozwojem pracowników

• bieżące działania EB

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnym i rekrutowałeś/a już na stanowiska techniczne

  • Mialeś/aś okazję odpowiadać za inne procesy i projekty HRowe (z zakresy EB, rozwoju talentów, czy zaangażowania pracowników)

  • Masz głowę pełną pomysłów i szukasz miejsca, gdzie możesz je zrealizować

  • Piszesz tak, że chce się czytać (również po angielsku), a patrząc na to ogłoszenie masz nieodparte wrażenie, że napisałbyś/abyś je lepiej :)

  • Mówisz płynnie po angielsku (poziom min. B2+) - część naszej komunikacji i rekrutacji jest w j. angielskim

  • Twój naturalny talent to budowanie pozytywnych relacji z ludźmi i nawiązywanie nowych kontaktów

  • Interesujesz się światem IT. Nawet jeśli nie wiesz czym różni się Java od JavaScriptu to chętnie się dowiesz (mile widziane będzie doświadczenie w rekrutacji Developerów)

  • J.Tegze, L.Bock. P. Mcord, D.Pink, to tylko część nazwisk, które widnieją w Twojej domowej biblioteczce? Świetnie! Szukamy osoby, która tak jak my pasjonuje się tematem, czyta, rozwija się i obserwuje najlepszych.

To oferujemy

  • Realny wpływ na swoją pracę i możliwość wprowadzania własnych pomysłów (nawet tych najbardziej szalonych:))

  • Ciągły feedback i szybkie decyzje rekrutacyjne - bez korporacyjnych procedur

  • Pracę w środowisku, gdzie liczą się wymierne efekty i indywidualne podejście do kandydatów, a nie liczba wysłanych wiadomości czy wykonanych telefonów

  • Jasną ścieżkę kariery, w tym indywidualny plan rozwojowy opracowany z Twoim Liderem

  • Dobre narzędzia pracy (m.in. Office 355, Recruitee, Notion, konto Lin)

  • Wsparcie naszego BI Specialist w tworzeniu wewnętrznych aplikacji i systemów automatyzujących pracę zespołu People

  • Pakiet benefitów: budżet szkoleniowy i dodatkowych 5 dni wolnych na Twój rozwój, zajęcia z angielskiego, prywatna opieka medyczna i Medicover Sport

  • Firmową biblioteczkę**:** dostęp do Printbox Library App, firmowych kindle i zespołowy budżet na książki

  • Pracę w kulturze dużej transparentności, ownership'u i ciągłego doskonalenia

  • Program Printbox for All, w ramach którego otrzymasz pakiet opcji na udziały firmy (Employee Stock Option Plan) - już od pierwszego dnia pracy

  • Wynagrodzenie w przedziale 6600 -8700 netto (B2B), lub 5500 - 7300 brutto (uop)

  • Elastyczne godziny pracy i pracę do 100% zdalną lub w naszym biurze w Krakowie - 1 km od Dworca Głównego. (docelowo pracować będziemy w modelu hybrydowym, wiec szukamy osoby z okolic Krakowa)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

W Printbox tworzymy zgraną, 60-cio osobową ekipę, która zbudowała najlepsze oprogramowanie klasy enterprise w swojej branży. Rozwijamy aplikację do tworzenia i zamawiania fotoproduktów wykorzystywaną w ponad 50 krajach. Bycie częścią naszego zespołu oznacza nie tylko realny wpływ na produkt i firmę, ale też możliwość objęcia części jej udziałów. Printbox to nasza firma!

Przewiń do profilu firmy