Oferta pracy

HR Senior Specialist - HR Generalist

UPC PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem kadr i płac zgodnie z prawem pracy

  • Onboarding

  • Bieżące wsparcie pracowników w kwestiach HR

  • Koordynacja oraz współudział w procesach rekrutacyjnych

  • Udział w ocenach pracowniczych

  • Organizacja szkoleń oraz inicjatyw rozwojowych

  • Promowanie programów HR wewnątrz Organizacji

  • Aktywne uczestnictwo w opracowywaniu oraz wdrażaniu polityk w obszarze HR

  • Analiza danych w obszarze HR

  • HR Business Partnering dla Zarządu Firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe oraz ok. 3 - 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Masz zrozumienie obszaru zarządzania zasobami ludzkimi

  • Bardzo dobrze znasz Prawo Pracy

  • Płynnie poruszasz się w programach MS Office (znajomość systemów HRIS będzie dodatkowym atutem)

  • Jesteś osobą komunikatywną, o wysokich umiejętnościach interpersonalnych

  • Działasz proaktywnie i świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, będącej częścią międzynarodowej organizacji z branży technologicznej.

  • Udział w budowaniu polityki personalnej w nowo tworzących się strukturach organizacyjnych

  • Przestrzeń do inicjatywy i realizacji własnych pomysłów

  • Pracę z nowoczesnymi rozwiązaniami i ciekawymi wyzwaniami biznesowymi

  • Atrakcyjny pakiet benefitów dodatkowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy