Oferta pracy

HR Specialist Eastern Europe / Specjalista ds. HR (f/m/d)

beeline Poland Sp. z o.o.

Zachodnia 70

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja procesu wdrożenia nowych pracowników;

  • Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia pracownikom w zakresie administracji personalnej i payroll’u;

  • Ścisła współpraca z zewnętrznym dostawcą usług kadrowo-płacowych;

  • Koordynacja sprawnego przepływu dokumentów oraz zawierania i rozliczania umów z dostawcami zewnętrznymi;

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych pracowników w systemach HR;

  • Zapewnienie zgodności procesów HRowych z lokalnymi przepisami, w tym aktualizacja procesów, instrukcji i formularzy HR;

  • Przygotowanie raportów, zestawień i analiz m.in. na potrzeby działu controlling’u;

  • Organizacja spotkań firmowych i szkoleń dla pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Minimum dwa lata doświadczenia w obszarze HR;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (w szczególności MS Excel); mile widziane doświadczenie w pracy z SAP;

  • Dobra organizacja czasu pracy, dokładność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy itp.).

beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm oferujących biżuterię. Naszą wizją są modne dodatki w atrakcyjnych cenach. Od 1990 roku realizujemy ją z sukcesem poprzez nasze trzy marki SIX, I AM, TOSH. Założony w Kolonii, beeline jest obecny w 44 krajach na całym świecie. Nie czekaj. Wyślij nam swoją aplikację, chętnie z uwzględnieniem Twoich oczekiwań finansowych oraz możliwej daty rozpoczęcia pracy.

Przewiń do profilu firmy