HR Specialist

Grafton Recruitment

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

For one of our clients based in Krakow we are looking for HR Specialist who will be responsible for supporting employees in Krakow office.

Twój zakres obowiązków

  • Close cooperation with external payroll vendor, preparing data for payroll input and reports

  • Handling all personal administration tasks

  • Payroll and personnel administration documents’ flow management

  • Entering and updating data in HR system

  • Preparing documents regarding employees’ life cycle

  • Verifying employees’ work time evidence (time sheets)

  • Ensuring all data is delivered and process is run in accordance with set timeline

  • Preparing, updating and reviewing procedures, process descriptions, guides

  • Answering employee’s questions

  • Maintaining sensitive data with confidentiality and integrity

Wymagania pracodawcy

  • 1- 2 years of work experience in HR Administration/Payroll area

  • Knowledge of labour law and regulation(work time, income tax, social security regulations, social fund)

  • Good knowledge of English

  • Strong attention to detail, communication and organizational skills

  • Working knowledge of MS Office

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Career path adapted to the employee's skills and aspirations

  • Eight-hour work day

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy