Oferta pracy

HR Specialist

Promotraffic Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja end-to-end na stanowiska specjalistyczne i liderskie do zespołów realizacji usług i wsparcia biznesu;

  • wsparcie wdrożenia pracowników do naszej firmy;

  • cykliczna ocena efektywności pracowników i prowadzenie rozmów rozwojowych, współpraca przy tworzeniu systemowych narzędzi do oceny 360*;

  • współpraca w zarządzaniu strukturą organizacyjną: aktualizacja opisów stanowisk, wartościowanie stanowisk pracy, dbanie o spójność i elastyczność struktury stanowisk w zespołach firmy;

  • współpraca z menedżerami obszarów w zarządzaniu ścieżkami rozwoju i awansów pracowników;

  • udział w projektowaniu i realizacji wydarzeń integracyjnych;

  • działania z zakresu budowania marki Promotraffic jako pracodawcy;

Podział czasu pracy
30%

rekrutacja

30%

procesy rozwojowe

20%

controlling i analityka

20%

administracja

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy w zakresie szeroko rozumianego HR, najlepiej w firmie z branży nowych technologii;

  • umiejętność skutecznego poszukiwania kandydatów do pracy z wykorzystaniem różnorodnych kanałów komunikacji, najlepiej potwierdzona konkretnymi sukcesami;

  • doświadczenie w pracy z różnymi procesami HR (możesz mieć swoją dziedzinę specjalizacji, ale szukamy osoby, która rozumie większy kawałek obrazka); doświadczenie we wdrożeniach procesów i zarządzania zmianą będzie dużym atutem;

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z menedżerami, elastycznego dopasowania działań do zmieniających się biznesowych potrzeb;

  • doskonałe kompetencje komunikacyjne, umiejętność skutecznego dialogu na różnych poziomach organizacji;

  • doświadczenie w tworzeniu standaryzacji działań w obszarze HR – zależy nam na osobie, która widzi obszary do automatyzacji działań i wie, na czym polega zarządzanie wiedzą w organizacji;

  • umiejętności analityczne, rozumiane jako rzetelność w przetwarzaniu danych, wnioskowanie na podstawie liczb, umiejętność zaplanowania raportów tak, aby w długiej perspektywie były źródłem wartościowych informacji dla klientów wewnętrznych działu HR;

  • podstawowa znajomość prawa pracy;

To oferujemy

  • Zdefiniowaną ścieżkę rozwoju, dopasowaną do poziomu Twojego doświadczenia i mocnych stron,

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży nowych technologii, pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, budżet na eventy integracyjne),

  • Pracę, w której działania procesowe mają sens i służą konkretnym zespołom - poczucia wpływu na budowanie organizacji,

  • Swobodną atmosferę pracy w komfortowych warunkach, w tym możliwości pracy zdalnej lub z biura - jak sobie życzysz :)

  • Szkolenia rozwojowe, wsparcie mentora w obszarze HR oraz biblioteczka pełna wiedzy branżowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

Promotraffic Sp. z o.o.

Promotraffic to napędzana technologią agencja ekspertów ecommerce specjalizująca się w zwiększaniu sprzedaży dla sklepów internetowych. Wyróżniamy się światowej klasy narzędziami działającymi w oparciu o machine learning oraz unikalnym know how. Nasze efekty znajdowały uznanie podczas European Search Award, Premier Partner Awards czy Ekomersów. Pracujemy dla takich marek jak Puccini, Sneakerstudio, Merkury Market, Selfieroom, Ziko, Rolmarket, Ole Ole czy Cartoon Network. Nasz zespół to obecnie ponad 50 doświadczonych osób, które mają marketing internetowy we krwi. We krwi mamy także rozwój, współpracę i otwartość na nowe.

Do działu wsparcia biznesowego poszukujemy doświadczonej osoby, która z zaangażowaniem poprowadzi wybrane procesy związane z pozyskiwaniem i rozwojem pracowników Promotraffic.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy