Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR specialist

  • Łódzkie, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

    Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

    Nr ref.: 47409
    Praca stała
    Lokalizacja: Łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników
    • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji
    • wsparcie managerów w działaniach HR
    • współpraca przy planowaniu i wdrażaniu środków rozwoju pracowników
    • inne działania administracyjne

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (obszaru HR "twardego" oraz "miękkiego"), mile widziane w firmie produkcyjnej
    • znajomość języka angielskiego bądź języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
    • doświadczenie w prowadzeniu administracji personalnej
    • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
    • wysokie zdolności interpersonalne
    • proatywność i otwartość
    • wysokie poczucie odpowiedzialności i samodzielność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferta:

    • stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w ciekawych projektach HR
    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • międzynarodowe środowisko pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)