Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Specialist

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 2019-08-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Olsztyn

    Główne zadania na stanowisku:

    • bieżąca obsługa pracowników zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę;
    • współpraca z zewnętrznym dostawcą w zakresie naliczania wynagrodzeń pracowników oraz administracji kadrowej;
    • aktualizacja systemów wewnętrznych firmy w zakresie danych pracowniczych;
    • ewidencja i nadzór nad terminowością badań lekarskich pracowników oraz szkoleń BHP;
    • generowanie i weryfikacja raportów dotyczących absencji oraz nadgodzin pracowników;
    • prowadzenie statystyk oraz raportów dotyczących zatrudnienia;
    • administracja świadczeniami pozapłacowymi pracowników i bonusami;
    • raportowanie, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych.

    Przywiązujemy dużą wagę do osobowości. Szukamy osoby myślącej pozytywnie, dojrzałej emocjonalnie, z pozytywnym nastawieniem do ludzi.  Aby odnieść sukces w tej roli, niezbędne będzie również posiadanie:

    • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
    • wiedzy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
    • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • zaawansowanej znajomości programu Excel;
    • dobrej organizacji czasu pracy i umiejętności pracy pod presją czasu;
    • skrupulatności i dokładności w prowadzeniu dokumentacji;

    Mile widziane będzie doświadczenie zawodowe w dziale kadr i płac agencji pracy tymczasowej oraz znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego TETA oraz SAP HR.

    Gwarantujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • benefity pozapłacowe - opieka medyczna, karta sportowa
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • samodzielną i pełną wyzwań pracę w zespole
    Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."