Oferta pracy

HR Specialist (recruitment & employer branding)

Unique People Sp. z o.o.

  • Wołoska 16, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wołoska 16

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie masowych procesów rekrutacyjnych na stanowisko konsultanta telefonicznego w strukturze multi językowej,

  • prowadzenie wewnętrznych rekrutacji na stanowiska managerskie i sukcesorskie wewnątrz firmy w ramach ścieżek karier,

  • kreowanie i realizacja strategii komunikacji rekrutacyjnej na rynku lokalnym, w tym m.in. opracowywanie treści ogłoszeń, dobór narzędzi rekrutacyjnych, ustalanie zasięgu i częstotliwości dotarcia, generowanie spływu,

  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,

  • prowadzenie raportów dot. wskaźników HR (wskaźnik obłożenia, rotacja, spływ),

  • raportowanie wyników wg ustalonych wskaźników oraz bieżąca analiza prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,

  • doświadczenie w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR lub w agencji pracy tymczasowej,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy w grupie, komunikatywność,

  • umiejętność budowania długofalowych relacji,

  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,

  • silna koncentracja na zadania i orientacja na cel.

To oferujemy

  • długoterminową współpracę,

  • możliwość pracy hybrydowej,

  • możliwość specjalizacji i rozwoju w obszarze HR w największym call center w Polsce,

  • opiekę medyczną w renomowanej sieci placówek LUXMED i kartę Multisport, ubezpieczenia grupowe,

  • szkolenia wewnętrzne :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowy urlop

Unique People Sp. z o.o. to spółka wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584. Obecnie, do naszego zespołu w Warszawie, poszukujemy osoby do współpracy na stanowisko HR Specialist.

Przewiń do profilu firmy