Oferta pracy

HR Specialist

Metro Services PLO firmie

  • Ku Słońcu 67, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Metro Services PL

Ku Słońcu 67

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze SSC,

  • pozyskiwanie kandydatów na rynku z wykorzystaniem różnych źródeł - tradycyjnych i bezpośrednich, w tym Direct i Executive Search,

  • monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów,

  • wspieranie działań z zakresu employer branding i komunikacji (wewnątrz i na zewnątrz organizacji),

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z instytucjami branżowymi ,uczelniami oraz organizacjami studenckimi,

  • współorganizacja eventów wewnętrznych oraz zewnętrznych,

  • realizacja zadań związanych z docenianiem i motywacją pracowników,

  • wsparcie innych członków zespołu w ich działaniach.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na samodzielnym stanowisku w miękkim HR, w tym doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu rekrutacji z wykorzystaniem różnych źródeł,

  • proaktywnie szukasz nowych rozwiązań, wychodzisz z inicjatywą,

  • podchodzisz projektowo do planowania zadań i jesteś wielozadaniowy/a,

  • potrafisz przygotowywać raporty oraz analizy związane z realizowanymi działaniami z wykorzystaniem MS Excel,

  • znasz biegle język angielski zarówno w mowie jak i w piśmie (poziom B2/C1),

  • angażujesz się w swoją pracę, dbasz o detale i bierzesz odpowiedzialność za realizację postawionych celów,

  • łatwo adoptujesz się w szybko zmieniającym się otoczeniu,

  • jesteś pozytywnie nastawiony do życia :)

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole w stabilnej, międzynarodowej korporacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy,

  • obszerny pakiet profesjonalnych szkoleń (technicznych, kompetencji miękkich oraz nauki języków obcych),

  • możliwość uczestnictwa w konferencjach i wydarzeniach branżowych,

  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie dla pracownika oraz członków rodziny,

  • świadczenia pieniężne w ramach ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne),

  • integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach,

  • dofinansowaną kartę sportową,

  • pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

METRO SERVICES to jedno z międzynarodowych centrów usług wspólnych (Shared Service Centers) działających w ramach METRO - grupy zrzeszającej sieci handlowe Makro Cash&Carry w Europie i Azji.

W METRO SERVICES skupiamy się na obsłudze procesów finansowo-księgowych sklepów Makro.

Jako część METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą w niestabilnych czasach. Świadczy o tym m.in. fakt, że jako pierwsi w Szczecinie możemy poszczycić się mianem ’ACCA Approved Employer’, a od Pulsu Biznesu otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu dołączając tym samym do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Zatrudniamy ponad 350 pasjonatów księgowości i specjalistów w naszej branży, mówimy w 20 językach, obsługujemy 25 krajów i ciągle się rozwijamy, dlatego niedawno otworzyliśmy drugie biuro w centrum Szczecina.

Dołącz do nas i rozwijaj się z najlepszymi!

Przewiń do profilu firmy