Oferta pracy

HR Specialist

Bureau Veritas Polska O firmie

  • Migdałowa 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bureau Veritas Polska

Migdałowa 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne,

  • udział w projektach employer brandingowych,

  • udział w procesach HR, takich jak onboarding, rozmowy wstępne i exit interview,

  • zaangażowanie w projekty CSR,

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne;

  • znajomość i umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi rekrutacyjnych;

  • umiejętność skutecznego wykorzystywania metody direct search;

  • zainteresowanie różnymi zagadnieniami HR;

  • ciekawość i umiejętność szybkiego uczenia się;

  • umiejętność współpracy w różnorodnym środowisku;

  • entuzjazm oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej firmie z 200-letnią tradycją,

  • możliwość rozwoju w różnych obszarach HR;

  • środowisko nastawione na wymianę wiedzy i dzielenie się najlepszymi praktykami;

  • współpracę w ramach międzynarodowych zespołów;

  • niezależność i możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • benefity - może wdrożysz nowe ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Założona w 1828 roku Grupa BUREAU VERITAS jest międzynarodowym liderem specjalizującym się w zarządzaniu jakością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska oraz usługach inżynierii przemysłowej i budowlanej. Grupa, działająca w 140 krajach i zatrudniająca ponad 73 000 pracowników, aktywnie uczestniczy w tworzeniu standardów jakości na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli lubisz pracować w zespole, chętnie dzielisz się pomysłami i bierzesz odpowiedzialność za ich realizację. Interesuje Cię wywieranie realnego wpływu, a nie to, jak nazywa się Twoje stanowisko. Nie poddajesz się w obliczu przeszkód i potrafisz pracować pod presją czasu. Lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi, a wartości takie, jak różnorodność i inkluzywność są bliskie Twojemu sercu. To świetnie - szukamy właśnie Ciebie!