Logo Pracuj.pl

HR Specialist

Bureau Veritas PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bureau Veritas Polska

Migdałowa 4

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne,
  • udział w projektach employer brandingowych,
  • udział w procesach HR, takich jak onboarding, rozmowy wstępne i exit interview,
  • zaangażowanie w projekty CSR,

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne;
  • znajomość i umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi rekrutacyjnych;
  • umiejętność skutecznego wykorzystywania metody direct search;
  • zainteresowanie różnymi zagadnieniami HR;
  • ciekawość i umiejętność szybkiego uczenia się;
  • umiejętność współpracy w różnorodnym środowisku;
  • entuzjazm oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej firmie z 200-letnią tradycją,
  • możliwość rozwoju w różnych obszarach HR;
  • środowisko nastawione na wymianę wiedzy i dzielenie się najlepszymi praktykami;
  • współpracę w ramach międzynarodowych zespołów;
  • niezależność i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • benefity - może wdrożysz nowe ;)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Założona w 1828 roku Grupa BUREAU VERITAS jest międzynarodowym liderem specjalizującym się w zarządzaniu jakością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska oraz usługach inżynierii przemysłowej i budowlanej. Grupa, działająca w 140 krajach i zatrudniająca ponad 73 000 pracowników, aktywnie uczestniczy w tworzeniu standardów jakości na świecie.

Jeśli lubisz pracować w zespole, chętnie dzielisz się pomysłami i bierzesz odpowiedzialność za ich realizację. Interesuje Cię wywieranie realnego wpływu, a nie to, jak nazywa się Twoje stanowisko. Nie poddajesz się w obliczu przeszkód i potrafisz pracować pod presją czasu. Lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi, a wartości takie, jak różnorodność i inkluzywność są bliskie Twojemu sercu. To świetnie - szukamy właśnie Ciebie!

HR Specialist, Migdałowa 4, Warszawa