Oferta pracy

HR Specialist

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obowiązki:

  • Koordynowanie i prowadzenie rekrutacji na różnych poziomach
  • Inicjowanie procesu zatrudniania i onboarding nowych pracowników
  • Aktywne uczestnictwo w projektach HR i wspieranie ich od strony administracyjnej
  • Wsparcie w przygotowaniu umów pracowniczych i dodatków/uzgodnień
  • Wspieranie usług w zakresie mobilności dla pracowników z zagranicy
  • Procesy weryfikacji danych pracowników oraz przegląd wynagrodzeń/premii pracowników
  • Śledzenie budżetów działów
  • Zarządzanie programami ubezpieczeń zdrowotnych i na życie
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników i rozwiązywanie problemów w sposób terminowy i profesjonalny

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w dziale HR
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Zaawansowane umiejętności w programach MS Excel i MS PowerPoint
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i proaktywne podejście
  • Tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem, zasobów ludzkich lub odpowiedniej dziedziny
  • Dobre zrozumienie pełnego procesu rekrutacji
  • Umiejętności komunikacji słownej i pisemnej
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i zarządzania zespołem
  • Znajomość prawa pracy i procesów płacowych - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco od zaraz na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia umowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe w postaci karty Multisport oraz opieki medycznej LuxMed
  • Obecnie możliwość pracy zdalnej, w przyszłości pracy w formie hybrydowej
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne