Oferta pracy

HR Specialist

eg+ worldwide

Wincentego Rzymowskiego 34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych: stanowiska z zakresu reklamy oraz inne specjalistyczne w ramach codziennego funkcjonowania organizacji;

  • Aktywne i samodzielne poszukiwanie kandydatów;

  • Selekcja aplikacji, kontakt telefoniczny z kandydatami;

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych – zarówno bezpośrednich, jak i zdalnych;

  • Współpraca i wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych; doradztwo, rekomendowanie działań;

  • Ofertowanie, doprecyzowywanie szczegółów zatrudnienia;

  • Uczestnictwo w procesie onbordingu i w komunikacji z naszymi pracownikami na co dzień;

  • Budowanie pozytywnego Candidate Experience, kontakt z kandydatami i dbanie o wizerunek organizacji;

  • Realizacja bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji, poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów;

  • Wraz z rozwojem w ramach organizacji poszerzanie zakresów działań – w zależności od kompetencji i otwartości na różne aspekty działania obszaru HR.

Nasze wymagania

  • Pełna samodzielność na stanowisku rekrutera: gotowość do sprawnego przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne średniego i wyższego szczebla;

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży HR: doświadczenie agencyjne lub wewnętrzne działy HR – warunek konieczny;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;

  • Dojrzałość biznesowa;

  • Umiejętność pracy zespołowej połączona z dużą samodzielnością w zakresie realizacji projektów: pracujemy w zespole, ale każde z nas charakteryzuje się dużą autonomią;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji;

  • Proaktywność, dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań;

  • Otwartość na rozwój w zakresie obszaru HR: działania administracyjne, onboarding, offboarding, ścieżki karier, współpraca z managerami od strony wsparcia zarządzania zespołami, Employer Branding, etc.

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze reklamy.

To oferujemy

  • Pracę w organizacji, która korzysta z Twoich doświadczeń, chętnie dzieląc się wiedzą;

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość pracy w elastycznej formie: po wdrożeniu w naszej siedzibie na Mokotowie (ul. Rzymowskiego) opcja pracy zdalnej; można dostosować proporcje między biurem i Home Office do własnych preferencji;

  • Dobrą atmosferę - jesteśmy firmą o dużej dynamice, młodych, energicznych zespołach, wdzięcznej branży pełnej młodych, ambitnych i ciekawych osobowości; cenimy bezpośrednie relacje;

  • Współpracę z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły i chętnie dzielącymi się swoją wiedzą (zespół trzyosobowy);

  • Pakiet benefitów m.in. prywatnej opieki medycznej, Multisport i wielu innych – do zobaczenia w zakładce „benefity”.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • nowoczesne narzędzia pracy

eg+ worldwide to działający w globalnych strukturach sieci Omnicom dom produkcyjny, zajmujący się adaptacją reklam na lokalne rynki, a także automatyzacją i optymalizacją procesu produkcji.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli czujesz się komfortowo z tym, co znajduje się powyżej, nie wahaj się i aplikuj.

Jeżeli my w Twoim CV znajdziemy tę iskrę, której szukamy, skontaktujemy się z Tobą bez zbędnej zwłoki.