HR Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią Omnicom Group, jednej z największych grup reklamowych na świecie. Oddział w Polsce to jedno z czterech centrów produkcyjno-wdrożeniowych w strukturach grupy. Skupiając się na rozwiązaniach technologicznych, wspieramy klientów w zakresie zintegrowanej komunikacji online i offline. Dołącz do firmy, dla której technologia jest kluczem do realizowania globalnych strategii marketingowych.

    Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk
    • Wdrożenie nowych pracowników do firmy oraz nadzorowanie ich procesu adaptacji
    • Przygotowywanie kursów e-learningowych
    • Prowadzenie działań Employer Brandingowych oraz związanych z komunikacją wewnętrzną
    • Planowanie oraz organizacja szkoleń dla pracowników

     Dołącz do zespołu, który doceni:

    • Dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
    • Wykształcenia wyższe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze przygotowywania kursów e-learningowych
    • Mile widziana znajomość platformy e-learningowej Moodle
    • Znajomość branży marketingowo - reklamowej
    • Znajomość zagadnień związanych z prawem pracy
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doskonałe zdolności interpersonalne
    • Umiejętności budowania relacji na różnych poziomach organizacji
    • Elastyczność oraz nastawienie na rozwiązania
    • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie
    • Sumienność, dyspozycyjność i dokładność

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju oraz profesjonalne zaplecze niezbędne do wykonywania pracy
    • Pracę w młodym, energicznym i zgranym zespole
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
    • Dużą samodzielność i swobodę w zakresie powierzonych zadań
    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie przez eg+ worldwide Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”