Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Specialist

WOLTAIR.PL Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Szyszkowa 35/37

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi;

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych;

  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej ( umowy, aneksy, świadectwa pracy, zaświadczenia itp.);

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Ewidencja i rozliczanie delegacji, urlopów, czasu pracy i zwolnień chorobowych pracowników;

  • Kontrola szkoleń i uprawnień w zakresie BHP oraz nadzór nad badaniami lekarskimi;

  • Obsługa zajęć komorniczych wynagrodzeń pracowników;

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach i innych;

  • Przygotowanie pism i dokumentów dla instytucji zewnętrznych,

  • Bieżąca obsługa spraw pracowniczych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny;

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Znajomość przepisów prawa pracy, prawa cywilnego, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, ustawy o PPK;

  • Znasz zasady podlegania pod ubezpieczenia w ZUS;

  • Znajomość MS Office;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Dokładność i samodzielność;

  • Stale rozwijasz swoją wiedzę z zakresu kadr;

  • Potrafisz sprawnie szukać rozwiązań problemów i odpowiadać na pytania.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

WOLTAIR to dynamiczny startup o wysokim wzroście, zatrudniający ponad 170 osób, który przynosi rewolucję w branży HVAC i energetyce budowlanej. Działamy z sukcesem na rynku czeskim od ponad 4 lat osiągając rocznie 4 krotny wzrost, a obecnie wkraczamy na rynek polski. W 2021 roku zainstalowaliśmy ponad 1000 pomp ciepła i dodaliśmy do naszego portfolio panele fotowoltaiczne oraz carporty.

Naszą misją jest zapewnienie, aby nowa generacja urządzeń energetycznych budynków była łatwo dostępna dla każdego. Nasza platforma cyfrowa gwarantuje klientom bezproblemowe i przyjemne doświadczenie - od wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania do bezproblemowej instalacji. Współpracujemy bezpośrednio z topowymi producentami m.in: Alpha Innotec, Buderus, Vaillant, Viessmann, Dimplex. Posiadamy własne magazyny, które gwarantują terminowość realizacji.

Wierzymy w to, że prawdziwa sprzedaż to pomaganie ludziom. Wiemy, że wysokie standardy sprzedaży oraz obsługi klienta dają satysfakcję, zadowolenie z pracy i pozytywne rekomendacje klientów. W naszym procesie skupiamy się na identyfikacji potrzeb oraz doborze właściwych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy