Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Specialist

NeuroSYS Sp. z o o.

umowa o pracę
5 7007 700 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 50010 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Rybacka 7, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rybacka 7

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie niesamowitego miejsca pracy poprzez koordynowanie procesów związanych z przekazaną pod opiekę grupą pracowników

  • Wspieranie HRBP w budowaniu, wdrażaniu i doskonaleniu narzędzi oraz procedur z zakresu HRu miękkiego, m.in.: motywacji, satysfakcji, wydajności, feedbacku, a także Learning & Development

  • Uczestniczenie w badaniu i umacnianiu kultury organizacyjnej

  • Gromadzenie, raportowanie i analizowanie kluczowych danych HR

  • Bliska współpraca z HRBP, zespołem Rekrutacji & Employer Brandingu oraz działem Office podczas realizowania różnorodnych projektów HR

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale HR w firmie IT

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów pracowniczych (np. ewaluacja, feedback, exit interview)

  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów HR

  • Rewelacyjne umiejętności komunikacyjne, budowania relacji i pracy w zespole

  • Ciekawość, nastawienie na rozwój i rozwiązywanie problemów, szukanie oraz wdrażanie innowacji w obszarze HR

  • Elastyczność i chęć pracy w dynamicznym środowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (min. b2)

Mile widziane

  • Doświadczenie w szybko rozwijającym się software house’ie

  • Uczestnictwo w wydarzeniach i szkoleniach branżowych

  • Doświadczenie w pracy z danymi oraz znajomość metod statystycznych

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w luźnej atmosferze i fajnej ekipie

  • Możliwość budowania procesów, realny wpływ na ich realizację oraz na obszar HR-u miękkiego w organizacji

  • Dowolną formę zatrudnienia, elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej (model hybrydowy)

  • Solidne wdrożenie, stałą wymianę wiedzy i prawdziwy team spirit w najlepszym dziale HR, wzmacniany przez zespołowy budżet integracyjny ;)

  • Prywatną opiekę medyczną, indywidualny budżet szkoleniowy i kartę Multisport

  • Codzienną dawkę relaksu (game room), świeże owoce, przekąski i pyszną kawę non stop!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy software house’m z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Białymstoku. Od ponad 11 lat realizujemy projekty dla klientów z całego świata oraz rozwijamy kilka własnych produktów.

Ponadto w naszym Dziale R&D prowadzimy badania z obszarów rozszerzonej rzeczywistości, sztucznej inteligencji i deep learningu oraz pracujemy nad ich komercyjnym zastosowaniem w automatyzacji procesów biznesowych.

Działamy w małych, zwinnych zespołach i płaskiej strukturze. Słuchamy każdego, ufamy sobie i wzajemnie pomagamy. Zwyczajnie robimy świetną robotę!

Nasza ekipa to >110 kreatywnych pasjonatów IT, nastawionych na rozwój i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności - ta liczba ciągle rośnie!

Przewiń do profilu firmy