Oferta pracy

HR Specialist

Selsey Sp. z o.o.

  • Fabryczna 6, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 6

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska magazynowe, specjalistyczne i kierownicze (tworzenie profilu kandydata we współpracy z Hiring Managerem, aktywne poszukiwanie i wykorzystywanie różnych kanałów rekrutacyjnych, prowadzenie wywiadów telefonicznych, spotkań rekrutacyjnych, dbanie o kontakt z kandydatami i udzielanie informacji zwrotnych)

  • Analiza źródeł kandydatów i realizowanie działań poprawiających efektywność rekrutacji

  • Monitorowanie trendów rynkowych w obszarze rekrutacji

  • Organizacja procesu onboardingu (przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem stosunku pracy, organizacja i prowadzenie szkoleń wprowadzających, rozmowy ewaluacyjne)

  • Sporządzanie aneksów oraz zaświadczeń

  • Administracja benefitami

  • Tworzenie komunikacji wewnętrznej (m.in. newslettery, ankiety, rozwój intranetu)

  • Udział w innych projektach HRowych (m.in. programy rozwojowe, budowanie zaangażowania pracowników)

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji

  • Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji biznesowych

  • Dobra znajomość prawa pracy

  • Znajomość MS Office

  • Otwartość na dodatkowe projekty i współpracę w dziale

  • Czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód - w celu przemieszczania się pomiędzy oddziałami firmy we Wrocławiu (zapewniamy zwrot kosztów użytkowania pojazdu)

Mile widziane

  • Poszukujemy osób, które chciałyby zobaczyć jak to jest pracować w wewnętrznym dziale HR, gdzie stawiamy na współpracę i rozumiemy, że poszukiwanie idealnego kandydata wygrywa z deadlinem :)

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę

  • Szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność oraz możliwość budowania własnych rozwiązań i narzędzi

  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i mienia, śniadania home-made, drużyna piłki nożnej)

  • Możliwość pracy w trybie home office i elastyczne godziny pracy

  • Darmowy parking

  • Organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy organizacją o start-upowej duszy i korzeniach. Obecnie w momencie przebudowywania organizacji i skalowania. Poszukujemy osoby, która na nowo stworzy politykę personalną, wspierającą oczekiwania biznesu i dbającą o well-being pracowników.

Przewiń do profilu firmy