Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Team Leader

Antal SSC/BPO

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Proactively developing and executing plans to improve customer satisfaction

  • Representing technical and customer perspectives when making decisions

  • Managing and developing team members: onboarding, training, and ongoing development

  • Coordinating all HR-related workflows and transactions for SAP/SuccessFactors within strict time, hence ensuring global data quality and accurate HR records

Wymagania pracodawcy

  • Knowledge of service management and ticket management system

  • English at least B2/C1

  • Demonstrated track record of strong service delivery

  • Customer orientation

  • Strong communication and presentation skills

  • Minimum 2 years in HR Operations/Shared Services environment

  • Minimum 2 years of experience in Team Management

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Przewiń do profilu firmy