Oferta pracy

HSE Onshore Advisor - Poland

RWE Renewables Poland sp. z o.o. O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie, koordynowanie i wsparcie w zakresie HSE pracowników i działalności biznesowej na etapie rozwoju projektów energetyki odnawialnej, ich realizacji oraz eksploatacji, włączając kontakty z organami państwowymi

  • Proaktywne wspieranie i doradzanie pracownikom oraz kierownictwu w wypełnianiu ich obowiązków w zakresie BHP oraz w rozwoju i promowaniu doskonałej kultury BHP

  • Wspieranie skutecznego wdrażania i ciągłego doskonalenia polskiego systemu zarządzania BHP

  • Identyfikowanie, monitorowanie i nadzór nad spełnieniem obowiązujących organizacje wymagań prawnych oraz regularna ocena zgodności z tymi wymaganiami

  • Przeprowadzanie analizy okoliczności i przyczyn zdarzeń wypadkowych i incydentów, w tym konsultacje i współpraca z odpowiednimi organami państwowymi

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń w celu zapewnienia odpowiednich kompetencji zespołu w Polsce w zakresie HSE

  • Organizowanie i przeprowadzanie kontroli, wizyt i audytów BHP w lokalizacjach organizacji zgodnie z polskimi przepisami oraz wewnętrznymi wymaganiami RWE

  • Współpraca i przeprowadzanie identyfikacji zagrożeń i ocena ryzyka związana z tymi zagrożeniami

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe BHP lub studia wyższe (preferowane kierunki to studia techniczne: mechanika, energetyka) i podyplomowe w zakresie BHP/ kwalifikacje pracownika służby BHP zgodnie z polskim prawem

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie BHP, preferowana branża to energetyka odnawialna

  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie BHP

  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów zarządzania HSE, zwłaszcza zgodnie z normami odniesienia IS) 14001, 45001 lub podobne

  • Umiejętności analityczne i kreatywność

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz biegła znajomość języka polskiego

  • Umiejętność samodzielnej pracy, podejmowania decyzji i poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki

  • Wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Prywatna opieka zdrowotna (LuxMed)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie aktywności fizycznej (MultiSport) i karta lunchowa

  • Dodatkowe korzyści z funduszu świadczeń socjalnych