Oferta pracy

Hse Specialist

Hays PolandO firmie

  • Dzierżoniów

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
HSE SpecialistNumer ref.: 1140166

Dla naszego klienta dużej, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
 STARSZY SPECJALISTA DS. BHP
 Lokalizacja: okolice Dzierżoniowa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszelkie aspekty związane z nadzorem nad wszelkimi aspektami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową.

Zadania:

  • nadzór nad całością czynności w zakresie BHP zgodnie z rozporządzeniem gwarantująca zgodność przepisów wewnętrznych z obowiązującymi przepisami prawa
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem oraz regularna kontrola warunków pracy w zakładzie produkcyjnym
  • promowanie i szerzenie zasad bezpieczeństwa wśród pracowników
  • koordynowanie zadań w oparciu o system Framework
  • nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP
  • współpraca z managerami w zakresie usprawniania polityki bezpieczeństwa i higieny pracy

 Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe o profilu związanym z BHP
  • znajomość przepisów prawa pracy dotyczących BHP i PPOŻ oraz normy ISO 14001
  • umiejętności interpersonalne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym i dalszy rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • bogaty pakiet benefitów i ZFŚS
  • elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy