Oferta pracy

HSE Specialist

FairWind Sp. z o. o.O firmie

  • Pomorska 42, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FairWind Sp. z o. o.

Pomorska 42

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i sporządzanie dokumentacji z zakresu BHP (w języku angielskim) zgodnie z przyjętymi standardami w organizacji i obowiązującymi przepisami (EHS plan, ocena ryzyka, dokumentacja RAMS)

  • przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP i ochrony środowiska

  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej

  • udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego

  • Przygotowywanie raportów i analiz

  • Doradztwo dla organizacji we wszystkich aspektach związanych z bezpieczeństwem oraz ochroną środowiska.

  • Aktywne działania mające na celu budowanie świadomości w obszarze BHP

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze: BHP i ochrony środowiska

  • Bardzo dobry angielski w mowie i w piśmie;

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy, umiejętność opracowywania oceny ryzyka zawodowego;

  • Umiejętności interpersonalne, pracy w grupie;

  • Kreatywność – FairWind to dynamiczny organizm, który wymaga szukania niestandardowych rozwiązań. Nie brakuje nam możliwości do wykazywania się i rozwoju

  • Umiejętność samodzielnego planowania zadań, także długoterminowych i systematyczna realizacja swoich celów.

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie;

Początek kariery w atrakcyjnej i rozwojowej branży wiatrowej.

Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, utrwalanie i podnoszenie kompetencji językowych;

Samodzielność i dużą swobodę w działaniu;

Brak sztywnych struktur, przestrzeń do kreatywności;

Benefity: Luxmed, Multisport.

Poszukujemy nowego członka naszego zespołu, który wsparłby nasze działania w obszarze HSE. Jeśli szukasz wyzwań w nowej i przyszłościowej branży turbin wiatrowych – aplikuj do nas na stanowisko HSE Specialist.

Przewiń do profilu firmy