Oferta pracy

Human Resources Management Team Leader

Michael PageO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Human Resources Management Team LeaderNumer ref.: JN -012021-1998574

Dla naszego Klienta poszukuję osób odpowiedzialnych za zarządzanie zespołem specjalistów i kierowników HRM, HRBP.

Miejsce pracy to Biskupice Podgórne (pow.wrocławski), Wrocław

Informacje o kliencie

Klientem jest międzynarodowy koncern wytwarzający baterie litowo - jonowe do aut elektrycznych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym zespołem specjalistów i kierowników z działów: HRM, HRBP, Tłumaczeń(40+ pracowników)
  • Budowanie relacji i współpraca z menedżerami w ramach działań HR
  • Zapewnienie realizacji polityki kadrowo - płacowej poprzez nadzór nad procesami kadrowo - płacowymi
  • Realizacja polityki personalnej poprzez współpracę z zarządem i kadrą managerską w celu zapewnienia narzędzi i procesów wspierających zarządzanie pracownikami
  • Tworzenie i aktualizacja regulaminów, procedur, zasad w zakresie obszaru kadrowo-płacowego i personalnego zgodnie z obowiązującym prawem lub potrzebami Jednostki
  • Realizacja procesu naliczania wynagrodzeń poprzez stosowanie obowiązujących przepisów prawa oraz stosowanie, rozwijanie niezbędnych narzędzi
  • Realizacja procesów kadrowych poprzez zapewnienie kompleksowej obsługi personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Współpraca z agencjami doradztwa personalnego w ramach realizowanych procesów rekrutacyjnych
  • Zapewnienie skutecznej, transparentnej komunikacji na wszystkich poziomach funkcjonowania organizacji
  • Monitorowanie realizacji budżetu
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów, prezentacji i analiz dotyczących wskaźników mierzących efektywność

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • 10-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe - najlepiej ekonomiczne, prawnicze, psychologiczne, socjologiczne, pokrewne z obszaru HR
  • Doświadczenie w budowaniu i rozwoju nowoczesnych standardów HR
  • Dobra znajomość procesów kadrowo-płacowych
  • Wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, ukierunkowanie na budowanie relacji
  • Umiejętność współpracy z pracownikami na wszystkich płaszczyznach organizacji
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie

Oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Możliwość rozwoju oraz awansu
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Duży wybór dań w stołówce pracowniczej - kuchnia tradycyjna i koreańska
  • Pakiet relokacyjny - jeśli musisz się przeprowadzić

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy