HVAC Kierownik - Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - specjalność sanitarna

Recruit Europe Sp.zo.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Międzynarodowa firma budowlana poszukuje obecnie kandydatów na 12 stanowisko: Kierownik / Inżynier Budowy HVAC Instalacji Mechanicznych specjalność sanitarna ( poszukujemy 12 Inżynierow ), BIM, REVIT Specialist

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0~10 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych / specjalność sanitarna lub Inżynier Budowy design HVAC Mechanicznych oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w szczególności przez podwykonawców wykonujących zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne,instalacje HVAC, instalacje wentylacji i , instalacje tryskaczowe, wod-kan itd.

  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych

  • Weryfikacja projektów

  • Samodzielna realizacja projektów w obszarze instalacji HVAC

  • Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach

  • Nadzór i koordynacja robót budowlanych podwykonawców

  • znajomość oprogramowania BIM, REVIT - bedzie dodatkowym atutem

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń

  • Min. 0~10-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako Kierownik lub Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych / specjalność sanitarna, HVAC lub design Inżynier HVAC

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość jęz. angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • Bardzo dobre warunki pracy

  • Pakiet świadczeń medycznych

  • Bogaty pakiet szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Please send English CV