Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HVAC Kierownik - Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - specjalność sanitarna

  • Jelcz-Laskowice, Legnica, Wałbrzych, Wrocław, Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 18.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na 5 stanowisko: Kierownik / Inżynier Budowy HVAC Instalacji Mechanicznych specjalność sanitarna ( poszukujemy 5 Inżynierow )

    To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0~10  letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych / specjalność sanitarna lub Inżynier Budowy design HVAC Mechanicznych oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

    Uwaga: Please send English CV
    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Legnica, Wałbrzych, Wrocław, Świdnica

    Obowiązki:

    • Nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w szczególności przez podwykonawców wykonujących zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne,instalacje HVAC, instalacje wentylacji i , instalacje tryskaczowe, wod-kan itd.
    • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych
    • Weryfikacja projektów
    • Samodzielna realizacja projektów w obszarze instalacji HVAC
    • Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach
    • Nadzór i koordynacja robót budowlanych podwykonawców

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń
    • Min. 0~10-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako Kierownik lub Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych / specjalność sanitarna, HVAC lub design Inżynier HVAC
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Znajomość jęz. angielskiego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."