Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MARK S.C. to firma usługowo-handlowa działająca w branży budowlano-instalacyjnej. Jej początki sięgają roku 2003, kiedy powstała idea kontynuacji oraz poszerzenia zakresu usług rodzinnej firmy Wielobranżowy Zakład Usługowy Jan Nowicki założonej w 1990 roku.

    Ideą firmy MARK jest kompleksowa obsługa, koordynacja oraz wykonanie zadań z zakresu inwestycji budowlanych (w tym generalne wykonawstwo). Zachowując przy tym należytą dbałość, jakości oraz bezpieczeństwo usług na każdym etapie jej realizacji włącznie z całą dokumentacją powykonawczą obiektów użyteczności publicznej i kompleksów mieszkaniowo-usługowych, firma nasza realizuje z dobrym skutkiem zadania wszystkich branż wykończeniowych (budowlane, elektryczne i sanitarne- z klimatyzacją i wentylacją).
    Hydraulik
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie i modernizacja instalacji hydraulicznych, wod-kan, c.o., klimatyzacja, wentylacja,
    • Wykonywanie napraw oraz prac konserwacyjnych,
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy (instalacje elektryczne i prace budowlane wykończeniowe)

    Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe sanitarne
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w podstawowym wymiarze
    • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

    Poszukujemy również pomocnika hydraulika o niższych kwalifikacjach.

    Oferujemy:

    • Stała praca oraz system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników
    • Atrakcyjny pakiet szkoleń w branży i nie tylko
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Firmę Usługowo – Handlową „MARK” S.C. z siedzibą w Bydgoszczy.“

    W przypadku, jeśli będą Państwo zainteresowani wzięciem udziału w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Firmę Usługowo – Handlową „MARK” S.C. z siedzibą w Bydgoszczy, uprzejmie prosimy o udzielenie dodatkowej zgody:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Firmę Usługowo – Handlową „MARK” S.C. z siedzibą w Bydgoszczy przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych.”