Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Hydraulik

Dolphin Poland LLPO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dania, Kopenhaga, Dania

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Dolphin Poland LLP
Firma Dolphin Poland LLP poszukuje 2 wykwalifikowanych hydraulików do pracy na tunelu w Kopenhadze, Dania
Hydraulik

Rozpoczęcie pracy : od zaraz , praca na max 1 rok

Opis stanowiska:

  • Praca na Tunelu
  • Zatrudnienie u pracodawcy Duńskiego.
  • Praca z rurami z tworzywa sztucznego, których używa się do chłodzenia sekcji betonowych. Montaż systemów według rysunków technicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie hydraulika min 5 lat
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac
  • Dobry stan zdrowia
  • Prawo jazdy kat B mile widziane

Oferujemy:

  • dojazd do i z Danii
  • zakwaterowanie
  • min.40h/tyg.
  • 15 EUR/H
  • ubrania i narzędzia do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne