Ta oferta pracy jest nieaktualna od 231 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HYDRAULIK

    praca tymczasowa

    Miejsce pracy: » Francja

    Work Service Express

    OPIS STANOWISKA:

    • Wykonywanie instalacji hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych, kontrola funkcjonowania instalacji, izolacji, zgodności, spawanie, przyłączenia elektryczne i uruchomienie instalacji, instalacja wentylacji i klimatyzacji

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie na poziomie ok 1850 euro netto / miesiąc
    • Zakwaterowanie zapewnionie przez pracodawcę
    • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie jako hydraulik potwierdzone świadectwami pracy
    • Gotowość do wyjazdu do Francji na kilka miesięcy
    • Gotowość do wyjazdu do pracy za granicę od zaraz

    Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.