Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik

EWJAN sp. z o.o.O firmie

  • Lazurowe Wybrzeże, Francja

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji wodnych, sanitarnych oraz grzewczych (CO) na podstawie odczytów rysunków technicznych,

  • bieżąca konserwacja i naprawy istniejących instalacji

  • montaż urządzeń do pomiaru wody,

  • montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia,

  • testowanie ciśnienia instalacji,

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • język francuski będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat - zatrudnienie w Polsce, praca na zasadzie oddelegowania na podstawie dokumentu A-1 wystawionego przez ZUS,

  • składki ZUS i podatki odprowadzane w Polsce zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów przejazdów w przypadku używania samochodu prywatnego pracownika do celów służbowych,

  • dodatkowe ubezpieczenie od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków za granicą,

  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • zapewniamy odzież ochronną,

  • stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju zawodowego.

EWJAN sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zajmująca się budowlanymi pracami wykończeniowymi. Działalność rozpoczęliśmy we wrześniu 2002 roku. Na francuskim rynku robót wykończeniowych staliśmy się rozpoznawalną i rzetelną marką. W szczytowym okresie zatrudnialiśmy ponad 200 pracowników i realizowaliśmy budowy na terenie całej Francji. Obecnie zaangażowaliśmy się w realizacje projektów budowlanych na terenie południowej Francji (Lazurowe Wybrzeże).

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Wynagrodzenie:

  • Wynagrodzenie miesięczne netto dla początkującego pracownika wynosi 7500,00-8000,00zł (Po potrąceniu składek ZUS i podatków),

  • Premia uznaniowa w zależności od posiadanych umiejętności i stopnia zaangażowania pracownika.

Miejsce pracy:

  • południowa Francja (Lazurowe Wybrzeże)

  • wyjazdy od 10.04.2021