Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik

  • Francja, Bretania, Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hydraulik
    Francja, Bretania,
    Francja

    Wymagania:

    • min. 5 lat doświadczenia w zawodzie
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
    • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
    • znajomość rysunku technicznego
    • podstawowa znajomość j. francuskiego

    Obowiązki:

    • montaż instalacji i urządzeń sanitarnych
    • spawanie rur
    • montaż i podłączanie grzejników
    • montaż pomp ciepła i kotłów
    • pomoc przy montażu wentylacji mechanicznej

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • legalne zatrudnienie na terenie Francji
    • umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
    • 14,40 EUR brutto / h (przy 35 godzin tyg.)
    • nadgodziny płatne dodatkowo (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)
    • dodatek żywieniowy 12,00 EUR brutto za każdy dzień roboczy
    • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
    • składki ZUS opłacone od średniej krajowej
    • bezpłatne zakwaterowanie (w pełni wyposażone, TV, WIFI)
    • częściowe pokrycie kosztów podróży