Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, Skarszewy, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hartuna Sp. z o. o. jest liderem w branży budowlanej. Profesjonalna firma z wieloletnią tradycją oraz doświadczeniem. Specjalizuje się w realizowaniu inwestycji dla inwestorów publicznych jak i prywatnych.

    Dzięki bogatemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu oraz ekipie fachowców jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Na swoim koncie posiada wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów, co podkreśla jedynie wysoką jakość oraz profesjonalizm.

    HYDRAULIK
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Skarszewy, Sopot

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe
    • doświadczenie na danym stanowisku minimum 1 rok
    • umiejętność współpracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
    • pracę w przyjaznym zespole
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
    • niezbędne narzędzia pracy
    • dojazd do pracy z siedziby firmy

    Zakres obowiązków:

    • budowa instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania
    • kontrola, przegląd i utrzymanie prawidłowego funkcjonowania instalacji sanitarnych
    • odczytywanie rysunków technicznych
    • montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody
    • użytkowanie urządzeń i narzędzi np. giętarki, gwintownice
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.