Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik

  • Gdynia, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Targo S.A.

    Działamy na trójmiejskim rynku budownictwa mieszkaniowego od ponad 20 lat, dysponujemy własną doświadczoną firmą wykonawczą, dlatego nasze realizacje cechuje terminowość i wysoka kultura rzemiosła budowlanego.
    Dzięki współpracy z cenionymi architektami i starannemu przygotowaniu kolejnych projektów nasze inwestycje mają niepowtarzalny charakter, a mieszkania są wygodne, przestronne i funkcjonalne. Rozumiejąc wagę inwestycji mieszkaniowych dbamy o staranny dobór lokalizacji, budujemy w oparciu o najnowsze technologie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

    Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

    Hydraulik

    Miejsce pracy: Gdynia

    Twoje kluczowe zadania:

    • samodzielne wykonywanie zleconych prac hydraulicznych
    • wykonywanie innych prac ogólnobudowlanych
    • koordynowanie pracą podległych pracowników
    • dbanie o jakość i terminowość wykonywanych prac
    • dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn i urządzeń
    • czuwanie nad bezpieczeństwem środowiska pracy i przestrzeganiem przepisów BHP
    • współpraca z innymi działami firmy

    Wymagane kwalifikacje i kompetencje:

    • wykształcenie zawodowe, preferowany dyplom czeladnika lub mistrza w zawodzie hydraulika
    • 5 lat doświadczenia w branży budowlanej, remontowej lub wykończenia wnętrz
    • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki (montaż instalacji oraz urządzeń sanitarnych
      w budynkach mieszkalnych)
    • 1 rok doświadczenia w koordynowaniu ekipą specjalistów
    • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
    • dbałość o szczegóły i wysoką jakość wykonywanej pracy
    • samodzielność, punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • dynamiczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • udział w ciekawych inwestycjach
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o wysyłanie aplikacji zawierających CV z pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy zamieścić w CV poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust nr 133 poz. 883".