Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik

Fareon-AO firmie

11 00011 400 brutto / mies.
  • Apeldoorn, Holandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy hydraulików do pracy przy instalacjach wodnych, kanalizacyjnych, odpływowych, centralnego ogrzewania (w zależności od projektu). Lokalizacje: okolice Rotterdamu i Amsterdamu. Start od zaraz!

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia

  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (1 na parę)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (przynajmniej u 1 osoby)

  • certyfikat VCA

To oferujemy

  • praca na umowę holenderska lub własną działalność

  • wynagrodzenie na kontrakcie 570-590 EUR netto tygodniowo za podstawowe 40 godzin (nadgodziny dodatkowo płatne, możliwe po ustaleniu z liderem)

  • wynagrodzenie z własną działalnością 25e/godz.

  • możliwy zwrot za ubezpieczenie zdrowotne w wysokości ok. 75 EUR miesięcznie

  • zjazdy do Polski możliwe co 5-6 tygodni (system 5/6 +1)

  • zakwaterowanie opłacone (pokoje 1-osobowe) - w przypadku własnej działalności -160e tygodniowo

  • ubezpieczenie zdrowotne opłacone

HYDRAULIK OD ZARAZ, HOLANDIA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE NAWET DO 600e netto tydz.