Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik-Instalator

Jobxion Poland sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Dla klienta na terenie Den Haag , Vlaardingen mamy zlecenia dla hydraulików z umiejętnością wykonywania : kanalizacji i instalacji sanitarnych, ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła, toalety…

Twój zakres obowiązków

Jesteś doświadczonym hydraulikiem i cenisz sobie spokojną prace w dobranym zespole? Dopasujemy projekt skryty na miarę Twoich potrzeb, specjalnie dla Ciebie! Projekty mamy na terenie całej Holandii . Biały montaż to twoja specjalność? Możesz wykorzystać swoje długoletnie doświadczenie na dużych projektach w budownictwie mieszkaniowym w Holandii.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Samodzielność-duże doświadczenie

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (minimum A2), potrzeby do codziennej komunikacji na budowie i czytania dokumentacji budowlanej

  • Własne narzędzia podręczne

Pracodawca oferuje

  • Praktyczny instruktaż/szkolenie w centrum szkoleniowym naszej firmy – ubezpieczenie, zakwaterowanie na ten czas oraz same zajęcia są darmowe!

  • Cotygodniowe wynagrodzenie około 500€ netto/ tydzień - zawsze na czas!

  • Legalne zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę tymczasową na okres min. 6 miesięcy z możliwością kontynuacji;

  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne;

  • Pomoc polskiego koordynatora na miejscu w Holandii;

  • Pokoje jednoosobowe w domach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem do Wifi;

  • Certyfikowane elektronarzędzia;

  • Bezpłatna nowa odzież robocza po przepracowanym tygodniu;

  • Zwrot za każdy kilometr w wysokości 0,19 € z miejsca pracy na zakwaterowanie i z powrotem oraz rekompensata kosztów podróży w wysokości do 50 € netto (jeśli użytkujesz prywatny samochód);

  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego wraz z kartą paliwową na dojazdy do pracy w Holandii;

  • Kurs oraz egzamin VCA w języku polskim – za darmo!;

  • Bonus za rekomendacje nowych pracowników w wysokości 300€ netto za sprawdzone polecenie!

  • Pomoc w zorganizowaniu środku transportu do Holandii.

Jobxion Poland sp. z o.o. Jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia (nr KRAZ 13137) świadczącą usługi pozyskiwania pracowników na holenderski rynek budowlany. W 2020 roku dysponowaliśmy ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które skierowaliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej!

Przewiń do profilu firmy