Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hydraulik - Instalator

SiGa Bau GmbHO firmie

  • Monachium, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • instalacje sanitarne

  • przebudowy instalacji sanitarnych

  • renowacje starych instalacji sanitarnych

  • montaż solarów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy w danym zawodzie

  • umiejętność pracy w zespole i samodzielnie

  • ukończona szkoła/kurs/szkolenie będzie atutem

  • własne auto będzie atutem (NIE JEST WYMAGANE)

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie atutem (NIE JEST WYMAGANA)

  • własna działalność gospodarcza zarejestrowana na terenie Polski lub Niemiec, (NIE JEST WYMAGANA)

To oferujemy

  • niemieckie stawki 15/20/25 €/h

  • umowę lub kontrakt na niemieckich warunkach

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe/miesięczne/za projekt

  • zakwaterowanie, samochód, narzędzia

  • współpracę z firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

O nas

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji z siedzibą w Monachium, która specjalizuje się w szeroko rozumianych pracach instalacyjnych w branży sanitarno-grzewczej.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu, w połączeniu z nowoczesnym rozwojem technologicznym, doświadczonemu i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi firmy, od kilku lat realizujemy liczne projekty ku zadowoleniu wszystkich naszych klientów.